Svůj vrchol v červenci mají dorostenci a muži.Náš klub budou reprezentovat- Láda Hladík,Tomáš Blahuta,Ondra Zuzaňák a René Mádr.propozice

Celý článek

—————

28.06.2011 06:03

2.ČP v Bystřici pod Hostýnem 24 - 26.6

Již druhý ČP mají za sebou naší závodníci.Závodní víkend začal deštěm na začátku pátečního tréninku,ale pak sluníčko vylezlo a celý víkend počasí přálo.Jen sportovní úspěch,ten nám nebyl přán.Jediná závodnice nezklamala-Kubíčková Markéta zase nedala nikomu šanci a zvítězila v obou závodech.V sobotu se nedařilo Vládovi Hladíkovi ani žákům B.Tomáš Černoušek a Klára Salamonová,jediní závodníci sahající po I.VT.V neděli nestartoval Vláda,ale přijel René,Ondra a Iva.Z nedělních posil se dařilo jen Renému,kterému chybělo k I.VT zas jen kousek-2b.Na druhou VT v neděli dosáhl Tomáš Blahuta a Vít Hladík.výsledky

Celý článek

—————

20.06.2011 09:09

oblast Bystřice 18.6

Malá výprava z našeho oddílu se zůčastnila oblastních závodů.Ostatní naší závodníci startovali na domácím in-line závodu v Porubě,kde závody www.lifeinline.cz ,byli součástí Světového poháru mužů a žen.Naše nejlepší závodnice ale cestovala na biatlon a zase dovezla zlatou,střelbou 0.Další závodníci-žáci,střelbou také 0,ale běh na první pozice nestačil-Černoušek Tomáš 3.místo,Salamonová Klára 5.místo,Martin Daniel 11.místo.V dorostu Nehyba Tomáš 3.místo a Ševeček Jan 4.místo.Bystřice byla poslední prověrka před ČP,který se poběží na stejných tratích tento víkend 24-26.6.výsledky